• daha.net kalitesi güçlendirdiği bulut altyapısı ile şimdi daha uygun fiyatlarla!

  Güvenilir ve kaliteli hizmete daha az ödeyerek sahip olmak için yeni fiyatlarımıza hemen göz atın!

  Plan ve Fiyatlandırmalar

 • server

  Windows VDS Sunucu Çözümleri

  daha.net olarak Türkiye merkezli veri merkezlerinde barındırılan sunucu alt yapımız ile sizlere kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara vermek amacındayız. Bu doğrultuda alacağınız bir Windows VDS ile sitelerinizi kolay ve hızlı bir şekilde barındırabilir, ziyaretçilerinize yüksek hızlarda hizmet verebilirsiniz. Siz de tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir Windows VDS sahibi olmak istiyorsanız hemen Windows VDS paketlerimizden birini seçebilir veya bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 • server

  Daha Hızlı!

  Türkiye/İstanbul Lokasyonlu sunucuları ile siteleriniz artık daha hızlı!

  Hemen daha.net müşteri destek hizmetleriyle iletişime geçin!

Planlar ve Fiyatlar

En Fazla İlgi Gören Paketlerimiz!

$33

Cloud

Standart Windows

 • 1x2.0Ghz CPU
 • 1024MB RAM
 • 30GB HDD
 • 1000GB BW
 • Opsiyonel Kontrol Paneli
 • 7/24 Destek!

Aylık / Satın Al!

$44

CLOUD

Performans Windows

 • 1x2.0Ghz CPU
 • 2048MB RAM
 • 40GB HDD
 • 1000GB BW
 • Opsiyonel Kontrol Paneli
 • 7/24 Destek!

Aylık / Satın Al! 

$99

CLOUD

Platinum Windows

 • 2x2.0Ghz CPU
 • 8192MB RAM
 • 150GB HDD
 • 1000GB BW
 • Opsiyonel Kontrol Paneli
 • 7/24 Destek!

Aylık / Satın Al! 

secure

Güvenlik & Yedekleme

Sunucularmız son teknoloji ile korunmaktadır, Ayrıca web siteleriniz Haftalık/Aylık yedeklenme olup isteğinize göre günlük yedekleme seçeneği de mevcuttur!

secure

Daha Hızlı!

Türkiye/İstanbul lokasyonlu sunucularımız ile web siteleriniz daha hızlı!

secure

Müşteri Desteği

7 gün 24 saat Canlı ve E-Posta (Bildirim) desteği mevcuttur.

30 dakika dönüş garantisiyle!

Neden Cloud Windows Sunucu - Bulut Windows Sunucu / Dedicated Sunucu Kullanmalıyım?

daha.net ailesi olarak siz değerli müşterilerimizle sürekli kendini yenileyen ve geliştiren bir anlayışa, minimum fiyat, maksimum performans sunan Dedicated paketlerimiz ile karşınızdayız. Bugün daha.net ailesine katılın düşük fiyat ve kaliteli teknik destek hizmeti ile tanışın!

Yüksek trafikli ve yoğunluğunun yüksekliği sebebiyle paylaşımlı hosting servislerini kullanamayan web siteleri veya e-posta sunucuları gibi yoğun uygulamaları barındırmakta kullanılan Dedicated'ler paylaşımsız olarak ayrılmış belirli bir işlemci gücü, bellek kapasitesi ve sabit disk gibi sistem kaynakları ile sağlanmaktadır. Bu sayede Dedicated sunucular birbirlerinden tamamen ayrılmakta ve en üst düzey performans elde edilmektedir. Satın almış olduğunuz Dedicated’ler en geç 1 saat içinde hazırlanıp sizlere teslim edilebilmektedir. Dedicated sunucunuzu kendinize ait bir fiziksel sunucu gibi düşünebilirsiniz. Üstelik bir fiziksel sunucuyu barındırma ile kıyasladığınızda Dedicated kullanımı ekonomik anlamda sizi büyük bir maliyetten de kurtarmaktadır. Linux Platformlarında kontrol paneli olarak cPanel önermekteyiz ancak talep doğrultusunda farklı kontrol panellleri ve istenilen ek modüller yüklenerek tarafınıza iletilebilecektir.

VDS; yani Virtual Dedicated Server (Sanal Ayrılmış Sunucu), bir fiziksel makine içerisinde kaynakları sanal olarak (yazılım aracılığıyla) paylaştırılmış sunucu olarak tanımlanabilir. Başka bir deyişle, bir fiziksel makinede birden fazla VDS bulunabilir ancak bu VDS'lerin her biri kendine ayrılan kaynakların (CPU, Ram, HDD kullanımı) dışına çıkamaz. Aynı şekilde bir VDS için ayrılan kaynaklar VDS kullanılmasa bile ayrıldığı için o VDS'e ait olacaktır. Yani bir VDS'i size özel ayrılmış bir sunucu olarak düşünebilirsiniz. Linux VDS'lerde CPanel - WHM önerilmektedir, ancak dilerseniz farklı bir kontrol panelini sunucunuza kurarak kullanabilirsiniz. Ayrıca kendi sunucunuzda PHP'nin tüm özelliklerini sınırsız şekilde kullanabilir, MySQL veritabanlarınızı oluşturabilir ve yönetebilir, mail sunucusu veya backup (yedekleme) sunucusu kurabilir ve daha birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.


Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

icon

Tek Tıkla Yükle - Uygulamalar

Hem Linux hem de Windows paketlerimiz tek tıkla yüklenebilen bir çok uygulama ile birlikte gelmektedir. Ayrıca Kendi Siteni Oluştur yani SiteBuilder uygulamamız ile 3 adımda sitenizi kurabileceğinizi biliyor muydunuz?

icon

Haftalık ve Aylık Yedekleme

Web siteleriniz bizim güvencemiz altında!

Haftalık ve Aylık olarak web sitelerinizi yedekliyoruz!

icon

Her Zaman Güncel

Paylaşımlı sunucularımızda; PHP, mySQL, Windows, MSSQL her zaman güncel!

icon

AntiSPAM ile Profesyonel Mail Hizmeti!

En gelişmiş uygulamalar ile SPAM maillere son veriyoruz!

icon

cPanel ve Plesk Kontrol Panelleriyle daha.net

Linux Sunucularımızda cPanel ve Windows Sunucularımızda bulunan Plesk Kontrol Panelleri İle işlemleriniz daha hızlı!

icon

Kolay Site ile Kod Bilmenize Gerek Yok!

daha.net Kolay Site paketlerini tercih ederseniz, web sitenizi birkaç adımda oluşturabilir ve hemen yayımlayabilirsiniz!

feature

İhtiyacınız Olan Tüm İnternet Hizmetleri daha.net!

Web Hosting, Fiziksel Sunucu, Bulut Sunucu, Exchange E-Mail, Toplu Mail hizmetleri gibi bir çok çözümleriyle ve SoftCom Inc. tecrübesi ile sizlere tüm alt yapı seçeneklerini sunuyoruz.

 • Web Hosting
 • Bulut Sunucu
 • Dedicated Server
 • Toplu Mail
 • Exchange E-Mail
 • Kolay Site

Referanslarımız

client

SoftCom Groupama ile yaptığı projede, ikibinden fazla Groupama bayisini kurumsal kimliklerini koruyarak güvenli ve verimli bir şekilde e-posta alışverişinde bulunmasını sağlamıştır.

Groupama
client

Pervari Hidroelektrik santralı, Çankırı Termik santralı gibi dev projelere imza atan NTF İnşaat, kurumsal kimliğinin belirlenmesinden, sunucularının hostingine ve web sitelerinin tasarımına kadar SoftCom'un güçlü kadrosuna güvenmektedir.

NTF İnşaat
client

SoftCom Fenerbahçe SK ile yaptığı projelerde Kulübün web sitelerini host etmekte, Fenerbahçe TV'nin Internet üzerinden canlı yayınını yapmakta ve her Fenerbahçe Taraftar Kart sahibine e-posta hizmeti vermektedir.

Fenerbahçe SK
logo logo logo logo logo

Alan Adınızı Hemen Alın!

Alan adınızı sorgulayarak hemen satın alabilirsiniz!

İletişim

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Bizimle Hemen İrtibata Geçebilirsiniz!

Adres;

Ihlamurdere Cad. Çelebioğlu Sok. Akel İş Hanı 2-5 34353 Beşiktaş İstanbul / Türkiye

 

GönderSoftCom Inc. güvencesiyle daha.net

Türkiye'de bulunan sunucuları, güvenilir teknik desteği, son teknoloji altyapısı ve kaliteli hizmet anlayışı ile daha.net, Türkiye hosting sektöründeki lider kuruluşlardan biridir. Bireysel, kurumsal ve bayi hosting paketleri, yine Türkiye Konumlu Bulut Sunucu barındırma hizmeti, çok cazip fiyatlı co-location ve dedicated sunucu servisleri ve alan adı tescili servisi ile Türkiye hosting sektöründe hizmet sunmaktadır. Siz de Türkiye'nin en büyük markalarına hizmet vermekte olan daha.net'in dünyasına katılmak için sitemizi gezebilir, hizmetlerimizi ve ekonomik hosting ve alan adı fiyatlarımızı görüntüleyebilir veya bize hemen 0212 259 55 00 telefon numaramızı tuşlayarak ulaşabilirsiz! Türkiye'de hosting artık daha.net!daha.net bilgilendirme sayfalarımıza göz attınız mı? Bulut Bilişim Avantajları, ASP Hosting Çözümleri, PHP Hosting Çözümleri, HTML Hosting Çözümleri, Windows Hosting Çözümleri, Kolay Site Yapma Çözümleri, Domain Sorgulama ve Tescil, Linux VDS Sunucu Çözümleri, Linux VPS Hosting Çözümleri, Dedicated Hosting Çözümleri, Sunucu Kiralama Çözümleri, E-mail Hosting ve Exchange Çözümleri, Cloud VDS ve Sınırsız Hosting Çözümleri için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz!